Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Długopola do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Długopola Zdroju, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Długopolu Zdroju bez wątpienia potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich wiadomości między recepcjonistami. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 10:06:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
25.11.2015 12:35

Korzystamy z programu NFhotel już od jakiegoś czasu i rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu bardzo użyteczny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z jasnymi warunkami użytkowania i wielki plus - darmowy! Bardzo ułatwia nam dokonywanie rezerwacji. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
25.11.2015 12:37

W naszym pensjonacie korzystamy i jesteśmy zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje dodatkowe, zwłaszcza szybkie rozliczenia, których nie widzieliśmy dotychczas w innych programach. Rezerwacje dodawane są bardzo szybko, wszystko odbywa się bardzo zręcznie.

Dodaj komentarz