Mała Gubałówka w Białej Wodzie

Stacja narciarska zlokalizowana po zachodniej stronie Przełęczy Puchaczówka w Masywie Śnieżnika, w odległości niespełna dwóch kilometrów od kompleksu pod Czarną Górą. I stanowi dla niego znakomitą alternatywę - zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za tłumami innych amatorów sportów zimowych bądź boleśnie przekonali się, że jeszcze muszą poprawić swoje umiejętności.

Na Małej Gubałówce działają dwa wyciągi talerzykowe - orczykowy i teleskopowy - o długości odpowiednio 400 oraz 250 metrów. Różnica wzniesień to zaledwie 50 m, a szerokość stoku sięga nawet 70 m - powinno być łatwo, przyjemnie, w pełni bezpiecznie i wygodnie. Ośrodek posiada kompleksowo rozwiniętą infrastrukturę: armatki śnieżne, ratraki, oświetlenie do jazd wieczornych, wypożyczalnię sprzętu czy szkółkę narciarską. Znakomitą atrakcją dla wszystkich dzieci (niezależnie od daty urodzenia) będzie 120-metrowy tor snowtubingowy do dynamicznych zjazdów na specjalnych dętkach.

Jak na Gubałówkę przystało, nie brakuje bacówki serwującej tradycyjne dania kuchni góralskiej. Jest też miejsce na watrę - gigantyczne, huczne pod wszelkimi względami ognisko.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)
Dodaj komentarz